Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 12 × 18 cm |
| Use | Household, Professional |
| Size | 27*25CM |
| Material | ABS |
| Model Number | Z00050 |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210-240V |
| Heating element | Infrared |
| Certification | ce, CCC, CE |
| Type of motor | AC |
| Nozzle type | Air collecting |
| Number of gears | ≥ 5 |
| Max. power | 2000W |
| Plug standard | CN |
| Function | Hot/cold air |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | nujouan |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Multiple colors available | black green |
| Features 1 | hairdryer professiona |
| Features2 | electric hair dryer |
| Features3 | EU US Air Brush Hair Dryers |
| Features4 | Dry Wet Amphibious |
| Features5 | Blower Dryer for Home Travel |
| Features6 | Air collecting&scattering |
| Features7 | Air collecting |
| Features8 | Collecting Nozzle |
Instock
There are no reviews yet.