Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.218 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Hair dryer accessory |
| Max. power | Less than 1000 W |
| Plug standard | EU |
| Function | Hot/cold air |
| Portability | Foldable handle |
| Brand Name | ifu |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.