Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.157 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Household |
| Model Number | Hair dryer accessories |
| Max. power | Less than 1000 W |
| Plug standard | EU |
| Function | Hot/cold air |
| Portability | Foldable handle |
| Brand Name | FGHGF |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.