Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Max. power | 1600W |
| Plug standard | CN |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | Flyco |
| Origin | Mainland China |
| CCC certificate number | 2022180709035901 |
| Hair dryer brand | Flyco |
| Model | FH6356 |
| function | Cold and hot air hair care and quick drying |
| Hair dryer nozzle style | No wind mouth |
| Temperature regulating gear | 2nd gear |
| voltage | 220V |
| Line length | 1.5m-3m |
| Is the handle foldable | no |
| Applicable scenarios | family expenses |
| Applicable people | currency |
| Intelligent type | Intelligence is not supported. |
| Maximum power | 1600W |
| Suitable hair length | currency |
| Air volume level | 2nd gear |
Instock
There are no reviews yet.