Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Remote Distance | About 10m |
| Power Source | Electric |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | Take care of it |
| Model Number | JUM robot |
| Theme | Animals & Nature, Fantasy & Sci-Fi, Music |
| Certification | 3C, CE |
| Brand Name | wltoys |
| Remote Control | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.