Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 15 × 6 cm |
| Nozzle coating | other |
| Number of nozzles | 1 – 2 |
| Use | Household |
| Size | 800W |
| Material | Plastic |
| Model Number | CFJ-DSY800W |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210-240V |
| Heating element | Infrared |
| Certification | FCC, RoHS, FCC, CE |
| Type of motor | DC |
| Nozzle type | Air collecting&scattering |
| Max. power | 800W |
| Plug standard | CN |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | wsxtcun |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Model | CFJ-DSY800W |
| Color | White, Blue, Grey, Gradient |
| Power | Power: 800W |
Instock
There are no reviews yet.