Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 12 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nozzle coating | CERAMICS |
| Number of nozzles | 1 – 2 |
| Number of heating modes | Over 3 |
| Use | Household |
| Material | ABS |
| Model Number | none |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210-240V |
| Heating element | Infrared |
| Type of motor | DC |
| Nozzle type | Air collecting |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | 800W |
| Plug standard | EU |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.