Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max. power | Less than 1000 W, 1200-1599W |
| Plug standard | CN, Chinese |
| Function | Anion, Hot cold air |
| Portability | Foldable handle, Unfoldable handle |
| Brand Name | XMSJ, NoEnName Null |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Number of gears | 5 |
| Nozzle type | Air collecting scattering |
| Model Number | SR-3500 |
| Type of motor | AC |
| Heating element | Infrared |
| Certification | CCC |
| Item Type | Hair Dryer |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 100-240v Dual voltage |
| Size | 26.5 24.5CM |
| Time to market | 2014 |
| Use | Professional |
Instock
There are no reviews yet.