Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Number of heating modes | Over 3 |
| Use | Professional |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 100-110 V |
| Nozzle type | Air collecting&scattering |
| Number of gears | ≥ 5 |
| Max. power | 1600W |
| Plug standard | US |
| Function | Anion, Thermostatic, Hot/cold air, Temperature control, diffuser |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | Vytalbrush |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Certification | UL, RoHS, pse, FCC, CE |
Instock
There are no reviews yet.