Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max. power | 1600-1999W |
| Plug standard | CN |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS, CCC |
| Hair dryer brand | MIJIA/Mijia |
| Model | Mijia water ion hair care hair dryer |
| Line length | 1.5m-3m |
| applicable scenario | household |
| Air volume gear | 3rd gear and above |
| Maximum power | 1800W |
| Additional features | Nourishing hair care |
| function | Hair care |
| Temperature control gear | 3rd gear and above |
Instock
There are no reviews yet.