Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Household |
| Model Number | Xiaomi Mijia hair dryer H300 |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210-240V |
| Heating element | Ceramic |
| Certification | ce, CE |
| Type of motor | DC |
| Nozzle type | Air collecting |
| Number of gears | 2 |
| Max. power | 1600-1999W |
| Plug standard | CN |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Feature 1 | xiaomi anion hair dryer |
| Feature 3 | Professional hair blower |
Instock
There are no reviews yet.