Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Material | ABS |
| Model Number | KM-8222 |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210-240V |
| Certification | ce |
| Nozzle type | Collecting Nozzle |
| Max. power | More than 2000 W |
| Plug standard | EU |
| Function | Hot/cold air |
| Portability | Foldable handle |
| Brand Name | Kemei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.