Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Use | Household |
| Voltage | 210-240V |
| Certification | ce, CCC |
| Number of gears | 2 |
| Max. power | 1200W |
| Plug standard | CN |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.