Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Time to market | 2014 |
| Use | Household |
| Model Number | HS12 |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210-240V |
| Heating element | Infrared |
| Certification | ce, CE |
| Type of motor | DC |
| Nozzle type | Air collecting&scattering |
| Number of gears | 4 |
| Max. power | More than 2000 W |
| Plug standard | EU |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.