Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.703 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 17 × 9 cm |
| Number of nozzles | 1 – 2 |
| Use | Household |
| Material | ABS |
| Model Number | G2 |
| Voltage | 210-240V |
| Certification | ce |
| Type of motor | DC |
| Nozzle type | Air collecting&scattering |
| Number of gears | 4 |
| Max. power | 1800W |
| Plug standard | EU |
| Function | Nanoe, Thermostatic, Hot/cold air, Temperature control, diffuser |
| Portability | Unfoldable handle |
| Item Type | hair dryer |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.