Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Professional |
| Model Number | NG-9106 |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce, ROHS, CCC |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | More than 2000 W |
| Plug standard | EU |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | KIKI NEWGAIN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.