Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Household |
| Voltage | 210-240V |
| Certification | ce, ROHS, CCC, CE, CCC |
| Type of motor | DC |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | 1600W |
| Plug standard | KR |
| Function | Anion, Hot/cold air |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | AISHANGKE |
| Item Type | hair dryer |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.