Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 25 cm |
| Use | Household |
| Model Number | CMJ01ZHM |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210-240V |
| Certification | CCC |
| Type of motor | AC |
| Nozzle type | Air collecting |
| Number of gears | 1 |
| Max. power | 1600-1999W |
| Plug standard | CN |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.