Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17 × 16 cm |
| Certificate Number | R28 |
| CE | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Max Speed | 10km/h |
| Design | Dog |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | 3.7V 500 mAh |
| Brand Name | JJRC |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.