Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 9 cm |
| Time to market | 2014 |
| Use | Professional |
| Size | 2000-2400w |
| Material | Plastic |
| Model Number | HD003 |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210-240V |
| Heating element | Infrared |
| Certification | ce, ROHS, CCC, RoHS, CE, CCC |
| Type of motor | AC |
| Nozzle type | Air collecting |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | More than 2000 W |
| Plug standard | EU |
| Function | Hot/cold air |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | terkur |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.