Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nozzle coating | other |
| Number of nozzles | 1 – 2 |
| Number of heating modes | Over 3 |
| Time to market | Nov-00 |
| Use | Professional |
| Model Number | B888 |
| Voltage | 210-240V |
| Heating element | Infrared |
| Certification | ce, ROHS, FCC, CCC, none, RoHs, RoHS, FCC, CE, CCC |
| Type of motor | DC |
| Nozzle type | Air collecting |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | More than 2000 W |
| Plug standard | CN |
| Function | Anion, Nanoe, Thermostatic, Hot/cold air, Temperature control |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Plug | Delivery and selection of corresponding converters |
| 3-speed wind speed | 3 levels of strong wind of the same level |
| 3-speed temperature | 1st level cold air, 2nd level warm air, 3rd level hot air |
Instock
There are no reviews yet.