Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.535 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 23 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Household |
| Size | 20cmx12cmx7.3cm |
| Model Number | Hair Dryer |
| Nozzle type | Air collecting |
| Max. power | 800W |
| Plug standard | CN |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| home appliance | professional hair straightener |
| Chyson hair dryer | Blower |
| hair dryers | Blower machine |
| Dryer | Professional Blower |
| electric hair brushes | Blower |
| MainKey1 | Small Fan |
| MainKey2 | Portable Small Fan Ionic Blow Dryer Hair Blower |
| MainKey3 | Travel Small Fan Cordless Charging Small Fan |
| MainKey4 | Cordless Small Fan Powerful Hair Care Tool Small |
| MainKey5 | Powerful Bladeless Hairdryer Fast Drying 3 Speeds |
| MainKey6 | Compact Lightweight Hair Care Dryer Hairdryer |
Instock
There are no reviews yet.