Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nozzle coating | CERAMICS |
| Number of nozzles | 1 – 2 |
| Number of heating modes | Over 3 |
| Use | Household |
| Size | hair dryer |
| Material | metal |
| Model Number | ZCY887-hair dryer |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Heating element | Ceramic |
| Certification | ce, ROHS, FCC, CCC, RoHS, pse, CE, CCC |
| Type of motor | AC |
| Nozzle type | Air collecting&scattering |
| Number of gears | 4 |
| Max. power | 1600W |
| Plug standard | EU |
| Function | Anion, Nanoe, Thermostatic, Hot/cold air, Temperature control, diffuser |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | LYSMOSKI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.