Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.129 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 8 × 5 cm |
| Max. power | Less than 1000 W |
| Plug standard | EU |
| Function | Hot/cold air |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.