Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.157 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 17 × 10 cm |
| Nozzle coating | other |
| Number of nozzles | 1 – 2 |
| Number of heating modes | Over 3 |
| Use | Household |
| Model Number | H3B |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210-240V |
| Nozzle type | Air collecting&scattering |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | 900W |
| Plug standard | EU |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | OLEY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.