Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Plug standard | EU, EURO |
| Function | Anion, Anion |
| Portability | Foldable handle, Foldable handle |
| Brand Name | BAIHUAN |
| Origin | US(Origin), US(Origin) |
| Max power | More than 2000 W |
Instock
There are no reviews yet.