Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | DC |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Max. power | More than 2000 W |
| Plug standard | CN |
| Function | Thermostatic, Hot/cold air |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.