Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Time to market | Nov-00 |
| Use | Household |
| Material | ABS+PC |
| Model Number | T1 |
| Power Source | Dry & Rechargeable |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Heating element | Infrared |
| Type of motor | DC |
| Nozzle type | Air collecting&scattering |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | 1600-1999W |
| Plug standard | EU |
| Function | Anion |
| Portability | Foldable handle |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Certification | CCC |
Instock
There are no reviews yet.