Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 20 cm |
| Max. power | 1600-1999W |
| Plug standard | EU |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | Kemei, Kemei, Kemei |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | None |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | Yes |
| Material | ABS |
| Speed Settings | 3 |
| Nozzle Type | Diffuser |
| Feature | Other |
| Use | Hotel, Household, PROFESSIONAL |
| Power | 1300W |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | km-9836, km-9836 |
| Voltage | 220-240V |
| Wind Speed | 1300W strong wind |
| Size | 6*13*24cm |
| Wind gear | 3 |
| Weight | 362g |
| Usage | Multi-purpose |
| Advantage | Safety |
| Keyword | Hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.