Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of nozzles | 1 – 2 |
| Use | Travel |
| Material | ABS |
| Power Source | Electric |
| Type of motor | AC |
| Nozzle type | Air collecting |
| Number of gears | 4 |
| Max. power | 1600-1999W |
| Plug standard | CN |
| Function | Anion, diffuser |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | LVOE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Certification | UL, RoHS, FCC, CE |
Instock
There are no reviews yet.