Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 13 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of nozzles | Over 5 |
| Number of heating modes | Over 3 |
| Use | Household |
| Model Number | H01-02 |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce, RoHS, FCC |
| Nozzle type | Air collecting&scattering |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | 1600-1999W |
| Plug standard | EU |
| Function | Anion, Thermostatic |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | LOKMAT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.