Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of nozzles | 1 – 2 |
| Number of heating modes | Over 3 |
| Time to market | Nov-00 |
| Use | Travel |
| Size | Charging input: 9V=2A |
| Model Number | CFG-4 |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Certification | ce, ROHS, FCC, CCC |
| Type of motor | DC |
| Nozzle type | Air collecting |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | Less than 1000 W |
| Plug standard | CN |
| Function | Anion, Nanoe, Thermostatic, Hot/cold air, Temperature control |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Charging input | 9V=2A |
Instock
There are no reviews yet.