Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Household |
| Size | 220V |
| Material | ABS |
| Model Number | CMJ01ZHM, H300 hair dryer |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage), 220V |
| Certification | none, CE |
| Type of motor | DC |
| Nozzle type | Collecting Nozzle |
| Number of gears | 2 |
| Max. power | 1600-1999W |
| Plug standard | CN |
| Function | Anion, Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
| Heating element | Infrared |
| Color | white |
| Feature | smart constant temperature |
Instock
There are no reviews yet.