Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 10 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 9627 |
| Certification | ce, CE |
| Number of gears | 2 |
| Max. power | 2200W |
| Plug standard | CN |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | SONIFER |
| Item Type | hair dryer |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.