Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 24 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nozzle coating | CERAMICS |
| Number of nozzles | 3 – 4 |
| Number of heating modes | Over 3 |
| Use | Household |
| Size | 34.70*26.30*8.40cm |
| Material | metal |
| Model Number | 892 |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Heating element | Infrared |
| Certification | ce, ROHS, ETL, FCC, RoHS, FCC, ETL, CE |
| Type of motor | AC |
| Nozzle type | Air collecting&scattering |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | 1200W |
| Plug standard | EU |
| Function | Anion, Nanoe, Thermostatic, Hot/cold air, Temperature control, diffuser |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | LYSMOSKI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.