Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 14 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of nozzles | 1 – 2 |
| Number of heating modes | 2 |
| Use | Household |
| Model Number | E8259B |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce, CE |
| Type of motor | AC |
| Nozzle type | Collecting Nozzle |
| Number of gears | 3 |
| Max. power | 1800W |
| Plug standard | US |
| Function | Anion |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | sejoy |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | hair dryer |
Instock
There are no reviews yet.