Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 43 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | LISM, JUYOU |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Henan, China |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 24*43*42cm |
| Housing Material | Plastic |
| Power (W) | 2150 |
| Voltage (V) | 220V |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Hot & Cold |
| Installation | Desktop |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Car, Garage, RV, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| logo/pattern | Inkjet Printing |
| Name | Straight drink machine |
| Working principle | Reverse osmosis |
| Water treatment class | Water purifier |
| Filter element | RO membrane |
| efficacy | Straight drink |
| Temperature range | 4-45 (° C) |
| Pressure range | 0.1-0.4PA (Mpa) |
| Water purification effect | Remove scale, chlorine, heavy metals, rust, sediment, organic matter |
| Filter level | Four-stage filtration |
| material | ABS Material |
Instock
There are no reviews yet.