Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 25 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Steam brush brand | SUPOR |
| power | 1200W |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.