Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Functions | Steam boost, Self-cleaning from scale, Vertical steam |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000-1999W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Electric iron brand | Chigo |
| Tempering method | Mechanical temperature regulation |
| Maximum power of electric iron | 1000W (inclusive) -1999W (inclusive) |
| voltage | 220V |
| Gear selection of electric iron | Above 3rd gear |
| 3C certificate number | 2022010710447961 |
Instock
There are no reviews yet.