Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CB, CE, RoHS, CE/CB/ETL/BOHS |
| Voltage (V) | 240V, 220 |
| Power (W) | >2000W, 2400 |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Supports Anti Dry Burning | Yes |
| Operating Language | English |
| Application | Car, RV, Outdoor, Hotel, Garage, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| Product name | Hang the ironing machine |
| Function | Iron clothes |
| Color | Red/gold |
| Features | Vertical hanging ironing machine |
| Materials | Stainless steel |
| Usage | Vertical hanging hot |
| Keywords | Vertical hanging ironing machine |
| Favourable conditions | Multi-function high power |
Instock
There are no reviews yet.