Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | Lightweight (up to 1.3 kg) |
| Mini Type | Mini |
| Heat Up Time (min) | 0.5 |
| Function | Coated Non-Stick Soleplate |
| Soleplates Material | Ceramic |
| Model Number | mini iron for clothes |
| Style | Wire Iron |
| Gear Selection | One Gear |
| Certification | CE |
| Type | Travel Iron |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 150w |
| Brand Name | yunchi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.