Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 71 × 26 × 60 cm |
| Model Number | 810 |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1600W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Steam ironing machine |
| Heating time | 3-4min |
| Steam volume | 90-120g/min |
| Product number | JD0937B |
Instock
There are no reviews yet.