Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Mini Type | Mini |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Style | Wire Iron |
| Gear Selection | One Gear |
| Certification | CE |
| Type | Travel Iron |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 120w |
| Brand Name | Sweetmile |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.