Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 230V |
| Power (W) | >2000W |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| Model | RS-YD201 |
| Iron bottom plate material | Coated baseplate |
| Color classification | gold |
| Maximum power of electric iron | 2000W or more |
| 3C certificate number | 2020010710339078 |
Instock
There are no reviews yet.