Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 11 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 110220 |
| Power (W) | <1000W, 1000 |
| Brand Name | AVRO, oem |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Language | English |
| Application | Outdoor, Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| logo/pattern | Silk screen printing |
| Type | Travel Iron |
| Soleplates Material | Other |
| Function | Vertical Steam, Ironing |
| Model Number | YM718A |
| Product Name | Handheld Garment Steamer |
| Packing | color box |
| Logo | Customized Logo |
| water tank capacity | 100ml |
| Certification | ce rohs |
Instock
There are no reviews yet.