Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 27 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000-1999W |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Steam brush brand | cuori |
| Model | BG580 |
| power | 1501W(containing)-2000W(containing) |
| Color classification | white |
| voltage | 220V |
| Is it foldable | no |
| manufacturing enterprise | Zhuoli Electric Appliance Group Co., Ltd |
| additional function | Secondary heating |
| Is it wireless | yes |
| control mode | Button type |
| Water tank capacity | 110ml |
| Ironing method | Hanging hot/flat hot dual-purpose |
Instock
There are no reviews yet.