Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 17 × 14 cm |
| Weight | Regular (1.3-1.5 kg) |
| Mini Type | No |
| Soleplates Material | Metal ceramics |
| Model Number | HG-1215 |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Material | Coated Baseplate |
| Style | Wire Iron |
| Gear Selection | >Three Gears |
| Certification | CE |
| Type | Dry Iron |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >2000W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Electric Iron |
| Model | HG-1215 |
| Voltage | 200-240V 50Hz |
| Power | 2200W |
| Size | 13*16*33CM |
| Product number | JD0303K |
Instock
There are no reviews yet.