Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Mini Type | Mini |
| Soleplates Material | Ceramic |
| Model Number | mini iron |
| Style | Wire Iron |
| Type | Travel Iron |
| Voltage (V) | 240V |
| Power (W) | 150w |
| Brand Name | yunchi |
| Origin | Mainland China |
| iron for clothes | mini travel iron for clothes |
| travel iron | Iron clothes |
| portable iron for clothes | ironing machine |
| features | its very compact and small it does have a little weight to it which will be a factor when packing to go on a plane |
Instock
There are no reviews yet.