Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 17 cm |
| Ironing Time (min) | 30 |
| Mini Type | No |
| Heat Up Time (min) | 0.5 |
| Continuous Steam (g / min) | 30 |
| Function | Continuous Steam Output, Selfcleaning, Burst of Steam |
| Soleplates Material | Ceramic |
| Model Number | JCY1455BJH |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Material | Other |
| Style | Wire Iron |
| Gear Selection | >Three Gears |
| Certification | Other |
| Type | Steam Iron |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | Other |
| Brand Name | TECHSTABLE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.