Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.382 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Water tank | Less than 1L |
| Steam power | Less than 120 g/min |
| Weight | Lightweight (up to 1.3 kg) |
| Mini Type | Mini |
| Cord Length (m) | 1.5-1.9 m |
| Soleplates Material | Ceramic |
| Model Number | 4PDXYD |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Material | Smooth Baseplate |
| Style | Wire Iron |
| Gear Selection | One Gear |
| Certification | CE |
| Type | Dry Iron |
| Voltage (V) | 100-240V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.